Medarbejdere

Regions- og Korshærsleder
Niels Bjørnø
 
Mobil:
3046 3043
 
Mail: n.bjorno@kirkenskorshaer.dk
Souschef
Ole Thvilum
 
Mobil:
6178 0024
 
Mail:
o.thvilum@kirkenskorshaer.dk
Leder af Sociale Indsatser og Forstander
Maria Schack
 
Mobil:
3073 9794
 
Mail:
m.schack@kirkenskorshaer.dk
Leder af Stofindtagelsen og Ungeherberget
Anders Stagis
 
Mobil:
2237 3702
 
Mail:
a.stagis@kirkenskorshaer.dk
 
Leder af Døgnvarmestuen
Per Meldgaard Andersen
 
Mobil:
5137 3747
 
Mail:
p.andersen@kirkenskorshaer.dk
Leder af Naapiffik
Nanna Asmussen
 
Mobil:
9215 7555
 
Mail:
n.asmussen@kirkenskorshaer.dk
Korshærspræst
Morten Aagaard
 
Mobil:
2030 8800
 
Mail:
m.aagaard@kirkenskorshaer.dk
Leder af Kampagne, Kommunikation og Fundraising
Henriette Clausen
 
Mobil:
2543 2829
 
Mail:
h.clausen@kirkenskorshaer.dk
Ungeprojektet
Lisa Iversen
 
Mobil:
2492 4932
 
Mail:
ungeprojekt@kirkenskorshaer.dk
Systuen
Karen Romvig
 
Mobil:
2230 3628
 
Mail:
k.romvig@kirkenskorshaer.dk
Værkstedet
Morten Visby Iversen
 
Mobil:
2452 2344
 
Mail:
visby@kirkenskorshaer.dk
Bogholder
Elizabeth Nielsen
 
Direkte:
8620 6424
 
Mail:
e.nielsen@kirkenskorshaer.dk
Administration
Jette Hassager
 
Direkte:
8620 6420
 
Mail:
j.hassager@kirkenskorshaer.dk
 
Udvikling, fundraising og kommunikation
Christine Eg Clausen
 
Mobil:
3082 3582
 
Mail:
c.clausen@kirkenskorshaer.dk
Kampagne, Kommunikation og Fundraising
Charlotte Pedersen
 
Mobil:
4165 7185
 
Mail:
ch.pedersen@kirkenskorshaer.dk
Kampagne, Kommunikation og Fundraising
Maja Cilleborg
 
Mail:
m.cilleborg@kirkenskorshaer.dk
Cykelværksted, CykelDoKK
Svend Prahl
 
Mobil:
9111 2194
 
Mail:
s.prahl@kirkenskorshaer.dk