Medarbejdere

Korshærsleder
Niels Bjørnø
 
Mobil:
3046 3043
 
Mail: n.bjorno@kirkenskorshaer.dk
Souschef
Ole Thvilum
 
Mobil:
6178 0024
 
Mail:
o.thvilum@kirkenskorshaer.dk
Leder af Sociale Indsatser
Maria Schack
 
Mobil:
3073 9794
 
Mail:
m.schack@kirkenskorshaer.dk
Leder af Stofindtagelsen og Ungeherberget
Anders Stagis
 
Mobil:
2237 3702
 
Mail:
a.stagis@kirkenskorshaer.dk
 
Leder af Døgnvarmestuen
Kristian Blæsbjerg
 
Mobil:
5137 3747
 
Mail:
k.nielsen@kirkenskorshaer.dk
Leder af Naapiffik
Hans Holm
 
 
Mobil:
3069 8226
 
Mail:
h.holm@kirkenskorshaer.dk
Korshærspræst
Morten Aagaard
 
Mobil:
2030 8800
 
Mail:
m.aagaard@kirkenskorshaer.dk
Leder af Kampagne, Kommunikation og Fundraising
Henriette Clausen
 
Mobil:
2543 2829
 
Mail:
h.clausen@kirkenskorshaer.dk
Ansvarlig for HR
Annette Eriksen
 
Mail:
a.eriksen@kirkenskorshaer.dk
Ungeprojektet
Lisa Iversen
 
Mobil:
2492 4932
 
Mail:
ungeprojekt@kirkenskorshaer.dk
Systuen
Karen Romvig
 
Mobil:
2230 3628
 
Mail:
k.romvig@kirkenskorshaer.dk
Værkstedet
Morten Visby Iversen
 
Mobil:
2452 2344
 
Mail:
visby@kirkenskorshaer.dk